خط مشی کیفیت

 

شركت بازرگاني پارس شيد به عنوان يکی از سازمان‌های فعال در زمينه ارائه ‌خدمـات پس ‌از فروش لوازم خانگی در ایران قصد دارد در آینده جایگاهی برتر در ارائه مطلوبترین خدمات را دارا باشد. همچنین در نظر دارد در راستای مشتری مداری و توسعه کیـفی خدمات بر اساس استانداردهای ISO 10004:2012,ISO 10002:2014,ISO 9001:2015  در جهت دستیابی به اهداف ذیل گام بردارد :

1- شناسایی ، درک و تامین نیازهای ذینفعان با تمرکز بر رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات با کیفیت بالا جهت جلب رضایت ذینفعان  و ایجاد وفاداری در مشتریان .

  • پاسخ گویی و رسیدگی بیطرفانه در قبال شکایات و رسیدن به رضایت مشتریان
  • تعهد و وفاداری شرکت به حفظ و توسعه کدهای رفتاری و ارتقاء سطح دانش مشتریان

 

2- آموزش ، ارتقاء ، جذب و نگهداري نيروي انساني زبده و كارآمد.

3- بهبود فرآیندهای سازمان از طریق ایجاد فضای مناسب برای بهره گیری از دانش سازمانی و مدیریت ریسک.

4- افزایش تبلیغات و ارتقاء سطح كيفيت خدمات از طريق اجرای طرح ریزی راهبری استراتژیک در زمینه بهبــود مداوم عملکرد و کیفیت خدمات پس از فروش.

مشارکت گسترده مديران و کارکنان سازمان در فرايند پياده سازی و اجرای سيستم مديريت کيفيت و مشتری مداری و درک و تفاهم کسب شده طی اين فرايند ، پشتوانه حسن انجام اين تعهدات می باشد. ارزيابی اثربخشی و بهبود مداوم این سيستم ها توسط مديريت عامل به طور پيوسته، بازنگری و انجام خواهد شد تا بر اساس آن برنامه ريزيهاي لازم در جهت بهبود مستمر و پيشگيري از هرگونه انحرافات احتمالي در عملكرد آن فراهم گردد.